Hulgikliendile
S

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine

Isikuandmed on kõik Teie isiklikud andmed, mis Te sisestate tellimuse esitamisel või edastate Automaailma kliendikaardi taotlemisel.

Küsime vaid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks, näiteks tarneaadress, telefoninumber, e-maili aadress ja Teie nimi.

Andmed, mida me saame küpsiste kaudu veebilehe külastamisel ei ole seotud Teie isikuandmetega, need on vajalikud vaid veebilehe toimimiseks ja üldise statistika kogumiseks.

Isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutame vaid tellimuste täitmiseks.

Samuti müügi- ja sooduspakkumiste edastamiseks, kui Te olete selleks nõusoleku andnud.

Säilitame vaid registreeritud kasutajate andmed. Neid saate ise alati meie veebilehel parandada. Kustutame Teie andmed koheselt, kui Te selleks soovi avaldate.

Teie e-posti või posti aadressi väljastame vaid usaldusväärsetele koostööpartneritele vaid Automaailmaga seotud info edastamiseks.

Muudel juhtudel väljastame kogutud andmeid vaid seaduses ettenähtud korras.

Küpsiste kasutamine

Kasutame oma veebilehel küpsiseid ehk "Cookies", mis aitavad meil pakkuda kasutajatele mugavat võrgulehel navigeerimist.

_ga
Google Analytics Tracking: kasutatakse külastuse eesmärgi hindamiseks, veebisaidi aktiivsuse aruannete koostamiseks veebisaidi operaatoritele ja kliendikogemuse täiustamiseks.
Aegumine – 2 aastat
Kategooria – Sooritusvõime küpsised

_gat
Google Analytics Tracking: kasutatakse päringu kiiruse reguleerimiseks.
Aegumine – 1 minut
Kategooria – Sooritusvõime küpsised 

 _gid
Google Analytics Tracking: kasutatakse kasutajate eristamiseks, teie sirvimiskäitumise ja arvutihiire liikumise analüüsimiseks.
Aegumine – 24 tundi
Katergooria – Sooritusvõime küpsised

 _fbp
Aitab pakkuda meie reklaami inimestele, kes on juba külastanud meie veebisaiti, kui nad on Facebookis või Facebooki reklaamiga digitaalsel platvormil.
Aegumine – 3 kuud
Kategooria – HTTP küpsised

ASP.NET_sessionId  
Kasutatakse veebisaitidel, mis kasutavad .NET-tehnoloogiat, võimaldab Teil kasutajapoolseid päringuid sessiooni ajal identifitseerida. Hädavajalikud veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks ja kasutamiseks ning teenuste osutamise tagamiseks. 
Aegumine – Seanss
Kategooria – Vajalikud küpsised

Salome Auto hulgimüük

E-R 8-17 tel 680 8804

Automaailm.ee klienditugi 6808814

E-R 08:00 - 17:00

...
Wait
Palun jääge ootele! Teostame päringut.